dušan tittel
@DusanTittel: 1.-8. júl 2017, Holiday Park Orava, Tittel Football Camp 2017
blog
NOV 03

Z mojich aktivít - pracovná cesta do Arménska

V rámci mojej činnosti poslanca NR SR, som sa zúčastnil na oficiálnom stretnutí na pôde Arménskeho národného zhromaždenia s cieľom zlepšenia spolupráce našich parlamentov a taktiež uznania Arménskej genocídy Národnou radou SR.

OKT 07

Darovanie krvi v ÚVN Ružomberok

Dnes sme sa rozhodli urobiť jednú peknú vec a spolu s hráčmi, trénermi a kolegyňami z MFK Ružomberok sme darovali krv v Ústrednej vojenskej nemocnici SNP, keďže jej momentálne majú akútny nedostatok a tak veríme, že pomôžeme niekomu,kto to veľmi potrebuje.

FEB 06

Keď sa ma opýtate ....

Prečo politika....? Odpoviem vám,že dôvodom je moje veľké sklamanie z toho všetkého čo sa deje okolo nás akým smerom sa vyvíja naša spoločnosť. Pri rozdelení Československa ekonomické prognózy neboli síce pre nás veľmi priaznivé ale bol som presvedčený, že sme národ schopných,milých a pracovitých ľudí a vďaka týmto vlastnostiam sa priblížime k vyspelým krajinám o veľa rýchlejšie ako naznačovali prognózy. Možnosť slobodne rozhodovať o smerovaní našej krajiny som považoval za veľkú príležitosť ukázať svetu aký národ žije pod Tatrami. Nie, nechcem kritizovať a útočiť na politikov či politické strany za to ako to u nás dnes vyzerá s korupciou a odbornosťou, však nikto nie je bez viny a každý má svoj určitý podiel na dnešnom stave. Skôr chcem hľadať riešenia ,veď posúďte sami.

MÁJ 06

Bella Italia

Asi by bolo pre každého ťažko pochopiteľné keby prvý blog na mojej stránke nebol o futbale ale v jeho obsahu by som sa venoval takým témam ako je církev, politika alebo naša spoločnost. Nie nie, dnes sa budem venovať futbalu ale ubezpečujem vás, že sa nevyhnem v budúcnosti aj iným zaujímavým témam ktoré trápia mňa a určite aj vás.
Sviatok 1.mája som mal možnosť osláviť tak ako sa na správneho futbalistu patrí dobrým futbalom. :)